Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Elite SquadRated ★ 5.0