Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Disaster MovieRated ★ 3.0
Epic MovieRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0