Movies
Ratings
223
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
GravityRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
RipplesRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5