Titles you rated
Legend of Chu And HanRated ★ 4.0
God's Quiz : RebootRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.0