Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Little Summer VacationRated ★ 5.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
- Perfect LoveRated ★ 5.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 5.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 4.5- Sons and DaughtersRated ★ 4.5
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0