Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0