Series
Ratings
43- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0