Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0