Series
Ratings
60
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0