Movies
Ratings
1267
AladdinRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MisbehaviourRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
A Tuba to CubaRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0