Movies
Ratings
107
InceptionRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5