Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5