Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
PietaRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0