Series
Ratings
32
SignalRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 0.5
JumongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0