Movies
Ratings
179
BattleshipRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
FocusRated ★ 5.0
SnitchRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0