Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0