Series
Ratings
91
SEAL TeamRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
Strongest DeliverymanRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5