Movies
Ratings
1324
Bring Her BackRated ★ 2.5
The KillersRated ★ 0.5- TarotRated ★ 0.5
- NoiseRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
MantisRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Back in ActionRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 0.5
Crypto ManRated ★ 2.0