Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 4.0