Series
Ratings
12
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0