Movies
Ratings
17
The IncrediblesRated ★ 5.0
GambitRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0