Movies
Ratings
1108
A Beautiful MindRated ★ 3.0
MossRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Striking DistanceRated ★ 2.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
Road to PerditionRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 2.0
Deadly GamesRated ★ 2.5
PhenomenaRated ★ 1.0
AlligatorRated ★ 1.0
The Soul GuardiansRated ★ 0.5
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0