Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 1.5
Twenty AgainRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0