Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0