Movies
Ratings
38
About TimeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 0.5
My Lucky StarsRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
One on OneRated ★ 1.0