Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5