Movies
Ratings
65
Ant-ManRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0