Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0