Movies
Ratings
18- With or Without YouRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0