Movies
Ratings
112
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 0.5
AntiqueRated ★ 0.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.0