Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0