Series
Ratings
99- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0