Movies
Ratings
141
A Hard DayRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 1.0
TimecrimesRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 5.0