Titles you rated
American HustleRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0