Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5- You and IRated ★ 3.0
- TruthRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0