Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0