Titles you rated
The GallowsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5