Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5