Movies
Ratings
262
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 1.0
300Rated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
RudderlessRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5