Series
Ratings
36
Operation LoveRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 1.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 1.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0