Movies
Ratings
221
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5