Series
Ratings
15
PunchRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.5