Movies
Ratings
34
Varda by AgnesRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 5.0- The Green LieRated ★ 4.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5
SproutRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Waste LandRated ★ 4.5
MustangRated ★ 5.0
God Help the GirlRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0