Series
Ratings
15
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0