Series
Ratings
124
StrangerRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- ONE PIECERated ★ 3.5
- 원피스 30기Rated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
- 원피스 28기Rated ★ 3.5
- 원피스 29기Rated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0- 원피스 27기Rated ★ 3.5
- 원피스 26기Rated ★ 3.5
- 원피스 24기Rated ★ 3.5
- 원피스 25기Rated ★ 3.5
- 원피스 23기Rated ★ 3.5
- 원피스 22기Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5