Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0