Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5