Series
Ratings
14
She Was PrettyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5