Titles you rated
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 5.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.0
Okiku and the WorldRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
Sweet SixteenRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Woman of FireRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5