Titles you rated
Old PartnerRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5